Browsing Category Biznesowo

Trudne dni w biznesie

Czuje się źle, kiedy my jesteśmy zadowoleni, kiedy odbiegamy od stereotypu, ponieważ mamy pozytywne nastawienie do życia.
Nie do końca jest to zgodne z systemem, który uczy nas narzekania i uprawiania czarnowidztwa. Potrzebuje od czasu do czasu wrócić do swojego naturalnego stanu i blokuje nam dostęp do serotoniny.

Z tej mąki chleba nie będzie

Kolejna rzecz to plan kariery i sposób pracy.Musi być prosty i duplikowalny, aby każdy mógł to robić. Żeby nie było trzeba udowadniać osobie początkującej, że nie spadłeś z drzewa gotowy i ze wszystkimi umiejętnościami i też zaczynałeś od zera i wszystkiego się uczyłeś.

Network Marketing i jego filozofia

Właśnie tak to wygląda w NM. Mam swoją kartę i kupuję wszystko to, czego potrzebuję w domu.
Jeśli jestem w firmie z agd., to kupuję agd. „u siebie”, bo mam dodatkowo zysk z własnych zakupów. Byłabym głupia, gdybym poszła do innego sklepu.

Jak przeprowadzam rozmowę?

Moje skromne zdanie jest takie, że kto bazuje na gotowcach, ten się w żaden sposób nie rozwija. Bo jak gotowców zabraknie, to będzie leżeć i kwiczeć, jak bezradne dziecko, które nie potrafi samodzielnie myśleć i nic zrobić.

No proszę Cię

Najczęściej słyszę to od osób, które z uporem maniaka robią wciąż po swojemu, mimo, że człowiek siedzi z nimi i poświęca im czas, pokazując dosłownie palcem, rób to tak i tak, one nie…. po miesiącu wracają i znów się „nie poddają”.