warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

NAJWIęKSZY W HISTORII SEKRET ROBIENIA PIENIęDZY

4 kwietnia 2015

Największy i najprawdziwszy w historii sekret robienia pieniędzy jest prosty, łatwy i nie wymaga strasznych wyrzeczeń.
Nie mogę sobie wybaczyć, że tyle lat zwlekałam z czytaniem książek Joe Vitale. Jako jeden z nielicznych bohaterów filmu The Secret, bardzo nie przypadł mi do gustu i to pewnie zadecydowało o niechęci do jego książek.

Na szczęście ten okres mam już za sobą. teraz zaczynają się dziać cuda. Ty też możesz tak mieć. Nie będę Cię zanudzać. Ebooka musisz przeczytać. Poniżej wrzucam dwa cytaty, które do mnie akurat bardzo przemawiają. Może Cię zachęcą do pobrania.

Wiele razy myślimy, że nie posiadamy nic, co moglibyśmy dać. Jeśli jednak przyjrzymy się uważnie, zobaczymy, że nawet mając niewiele, wciąż możemy się tym podzielić z innymi. Przestańmy, więc czekać na chwilę, kiedy pomyślimy, że mamy wystarczająco dużo by dawać. Dając i dzieląc się nawet odrobiną, otwieramy magazyny wszechświata i pozwalamy rzekom dóbr płynąć naszą drogą.

Skorzystaj z możliwości, jaką daje ta zasada wszechświata. Daj sobie tę szansę. Czasami efekty pojawiają się błyskawicznie, czasami trochę później, ale możesz mieć pewność, że się pojawią. Daj a otrzymasz – znacznie więcej niż kiedykolwiek dałeś. A kiedy dajesz, nie rób tego z sercem pełnym obaw, ale przepełnionym wdzięcznością. Będziesz zaskoczony, jak to wszystko działa.
Otwórz bramy dostatku w swoim życiu ofiarując osobom w potrzebie trochę tego co masz … Jak rzekł wspaniały Nauczyciel: „Daj, a będzie Ci dane”.

A teraz kliknij w ten link i pobierz za darmo
Największy w historii sekret robienia pieniędzy

Największy w historii sekret robienia pieniędzy

Facebook Comments

Tags: ebook, Joe Vitale, pieniądze, sekret, za darmo

Autor: admin

Mam mapę skarbów i doszłam do nich. Biorę garściami

KOMENTARZE

Nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz