Wiem, że to, co robię, ma sens.

Wiem, że to, co robię, ma sens.

Wiem, że tym, co robię, mogę zainspirować innych ludzi.

Do zmiany nastawienia. Do zmiany stylu życia. Do zmiany sposobu konstruowania swoich myśli. Do zmiany jakości wypowiadanych słów. Do zmiany sytuacji życiowej na każdej płaszczyźnie.

Wiem, że mogę to zrobić i robię. Intensywnie od kilku lat z bardzo fajnymi wynikami, ale chcę jeszcze lepszych. Bo wiem, że im więcej ludzi zobaczy, że to wszystko jest takie proste, tym więcej ich zrobi ten pierwszy krok i doświadczy na własnej skórze zmian, których tak panicznie się boi.

Najbardziej boimy się porażki, dlatego nie podejmujemy działań, żeby nie zobaczyć samych siebie w gorszym świetle, jako pokonanych przez różne okoliczności, moce, przypadki, pechy itd…

Gdy już się nacieszymy tym, że nie podjęliśmy ryzyka i mamy święty spokój, zaczynamy szukać usprawiedliwienia dla bierności. Czyli nie mamy talentów, bogatych rodziców, łutu szczęścia i innych dziwnych wymówek.

To pierwszy krok na równi pochyłej… Tak łatwo wpaść w wir użalania się nad sobą i szukania winy na całym świecie. Tu nie chodzi o obwinianie, tylko o brak chęci, by naprawdę coś w życiu zmienić.

Ja to doskonale znam z własnego doświadczenia. Uprawiałam to, co najmniej przez 30 lat. Jednak kiedy zobaczyłam, jakie to jest proste, nie zawahałam się ani sekundy. Dostałam do ręki GPS, wszelkie możliwe narzędzia i lecę ?

Dziś mam całkiem sporo powodów do tego, żeby się cieszyć i dzielić tym, co dzieje się w moim życiu. Dzielę się, bo wiem, że każdy też może czuć na własnej skórze, jak to jest, kiedy myśl o tym, że nie ma stówki w portfelu, jest naprawdę odległą przeszłością.

Widziałam mnóstwo ludzi śpiących w kartonach na ulicy. Słyszałam i czytałam historie o geniuszach, którzy nie mieli za co kupić jedzenia.

Nie trzeba być geniuszem, żeby nauczyć się zarządzać swoją rzeczywistością. Nie trzeba mieć bogatych rodziców, żeby dobrze wystartować. Nie trzeba umieć rozmawiać z ludźmi, można się tego nauczyć, tak jak ja się nauczyłam i nadal uczę.

Nie trzeba do cholery mieć nic oprócz pragnienia lepszego życia!

I póki jestem w stanie, będę o tym opowiadać. Będę pokazywać, jak możesz zmienić dosłownie wszystko w swoim życiu, natomiast co Ty z tą wiedzą zrobisz, to już jest Twoja sprawa. Ja za Ciebie nie przeżyję Twojego życia, nawet nie chcę, bo moje jest dla mnie rozkoszą.

Tags:
0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2019 INWI.PL - Inwestuję w wiedzę | Wszelkie prawa zastrzeżone INWI.pl

Wyślij wiadomość

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?