W trzy lata doszłam tam, gdzie nie dałam rady wcześniej przez 47

Wydawało mi się, że 11 listopada minęły 3 lata, a to właśnie dziś.
3 lata temu byłam na moim pierwszym ewencie w Rzymie.

Kiedyś, w innych biznesach to jeżdżenie na ewenty mnie do szału doprowadzało, bo po powrocie zostawałam z tą euforią sama, bez pomocy i ona sobie po prostu opadała.

Nie wiedziałam wtedy, że nie o nią chodzi, że ona w zasadzie jest takim przeszkadzaczem i do niczego nie jest potrzebna.

Nikt mi nie powiedział, co i jak i kiedy robić. Tylko masz być na ewencie…

No i po nim samo się wszystko zrobi, prawda?

Guzik! Nic się samo nie zrobi, ale choćbym nie wiem jak się produkowała, to dopóki nie mam konkretnej strategii w ręku, dopóty nie ruszę z miejsca.

Po tych wszystkich latach powiedziałam sobie: To moje ostatnie podejście. Jak teraz nic nie osiągnę, to znaczy, że to nie jest dla mnie.

I osiągam wyniki, ale nie dlatego, że zaszantażowałam wszechświat, Boga, czy kogokolwiek, że to ostatnie podejście i komuś miałoby być z tego powodu żal, tylko dlatego, że dałam sobie kolejną szansę i otworzyłam się na pomoc.

Spotkałam konkretnych ludzi, z konkretnymi wskazówkami, jak zacząć i co robić pierwszego dnia, drugiego, trzeciego, itd.
Rozpiska jak w jadłospisie.

Planowałam, że tu w Barcelonie stanę na scenie jako PMD, czyli na samym szczycie, bo jestem na przedostatnim poziomie teraz, ale to był niewłaściwy cel.

Tak naprawdę teraz wiem, że awanse są cudowne, dają poczucie, że mogę dokonać wszystkiego, ale nie To jest najważniejsze.
Na tej scenie mają stać moje dziewczyny, kobiety sukcesu, ich awanse są moimi. Dopiero wtedy mój cel automatycznie będzie zrealizowany.

I stały 🙂 I kolejne będę stać, i następne i następne…
Tego się nie da opisać, jakie to jest niesamowite uczucie! 🙂

Na zdjęciach w kolejności, Barcelona 2018 i dwa ostatnie Rzym 2017, Rzym 2015 – pierwszy ewent, gdzie urodziłam się na nowo 🙂

Tags:
0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2019 INWI.PL - Inwestuję w wiedzę | Wszelkie prawa zastrzeżone INWI.pl

Wyślij wiadomość

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?