Browsing Category Biznesowo

Z tej mąki chleba nie będzie

Kolejna rzecz to plan kariery i sposób pracy.Musi być prosty i duplikowalny, aby każdy mógł to robić. Żeby nie było trzeba udowadniać osobie początkującej, że nie spadłeś z drzewa gotowy i ze wszystkimi umiejętnościami i też zaczynałeś od zera i wszystkiego się uczyłeś.

Network Marketing i jego filozofia

Właśnie tak to wygląda w NM. Mam swoją kartę i kupuję wszystko to, czego potrzebuję w domu.
Jeśli jestem w firmie z agd., to kupuję agd. „u siebie”, bo mam dodatkowo zysk z własnych zakupów. Byłabym głupia, gdybym poszła do innego sklepu.

Jak przeprowadzam rozmowę?

Moje skromne zdanie jest takie, że kto bazuje na gotowcach, ten się w żaden sposób nie rozwija. Bo jak gotowców zabraknie, to będzie leżeć i kwiczeć, jak bezradne dziecko, które nie potrafi samodzielnie myśleć i nic zrobić.

No proszę Cię

Najczęściej słyszę to od osób, które z uporem maniaka robią wciąż po swojemu, mimo, że człowiek siedzi z nimi i poświęca im czas, pokazując dosłownie palcem, rób to tak i tak, one nie…. po miesiącu wracają i znów się „nie poddają”.

My tam na górze siedzimy i pierdzimy w stołki

Dostałam dodatkowo jeszcze coś, co nie ma ceny i żadne pieniądze tego nie załatwią. Pewne umiejętności, które bardzo pomagają mi w życiu codziennym. Wykształciłam zdolności, o których nie miałam całe życie pojęcia i poznałam ich moc.

Najprościej mówiąc, dostałam bardzo precyzyjne informacje, co mam zrobić, kiedy i jak żeby na moich oczach zaczęły dziać się rzeczy niesamowite.

Uwielbiam pracować na telefonie

Uwielbiam pracować na telefonie. Mam kilka sprzętów w domu i to dość dobrych. Mimo wszystko kiedy biorę do ręki telefon, spada na mnie lawina pomysłów. Nie zawsze tak było. Pracowałam nad swoimi rytuałami, które uruchamiają dany mechanizm w mózgu. Poranna kawa i komputer nie działa na mnie tak, jak kawa i komórka. Teraz siedzę na…