Istnieje sposób, aby zmienić swoje życie

Istnieje sposób, aby zmienić swoje życie dosłownie na każdej płaszczyźnie życia

Istnieje sposób, aby zmienić swoje życie dosłownie na każdej płaszczyźnie życia

2 lata temu w grudniu pracowałam w hotelu na zmywaku i na pokojach. Praca była tak ciężka i wykańczająca, że po powrocie do domu rzucałam się na łóżko i nie miałam siły, żeby się podnieść i pójść choćby do łazienki.

Pokojowa to nie tylko sprzątanie, odkurzanie, to przestawianie różnych, ciężkich rzeczy, jak lodówki. Zapewne wielu z Was wie, jakie są lodówki w hotelach. Tam gdzie ja pracowałam, były wstawiane w półki na wysokości połowy ud i trzeba było je samemu wyjmować, postawić na ziemi, dokładnie wszystko w półce wysprzatać, następnie podnieść lodówkę i włożyć z powrotem do półki.

14 takich lodówek dziennie, czasem 17, oprócz tego, że na każdy apartament było 15 minut czasu, więc wszystko naprawdę robiło się biegiem. Codziennie po pracy komisja sprawdzająca dosłownie w białych rękawiczkach.

Zarabiałam tam 500 euro miesięcznie. (Pięćset euro)

Dziś zarabiam duuużo, duuuuużo więcej )))

Ale co się stało po drodze?

Ktoś pokazał mi, że istnieje sposób, aby zmienić swoje życie dosłownie na każdej płaszczyźnie życia. Na każdej.

Pokazał mi, że da się pracować mądrze i efektywnie, a nie ciężko i bez widoków na przyszłość.

Pokazał mi, że wystarczy tylko telefon komórkowy i mogę zacząć tworzyć własną, lepszą rzeczywistość 

Warunek, to CEL. Ja go miałam. Nie chciałam pracować w hotelu, to nie było zgodne z moim zawodem, a już tym bardziej z moimi pasjami.
Ale pracy nie umiałam znaleźć, a gdy znajdywałam pracę to był problem z odbieraniem wynagrodzenia.

Partner zmusił mnie do znalezienia pracy i tak znalazłam się w hotelu.

Nie było mnie praktycznie na nic stać.

Byłam gotowa na zmiany w życiu, ale nie wiedziałam jak i wtedy pojawiło się na mojej drodze #UGPL. Formacja ludzi, którzy marzą i sięgają po więcej niż pozwala na to system, który nas uczy, że trzeba pracować ciężko i na niepewną emeryturę.

Dziś, po uzyskaniu kolejnej kwalifikacji, która dała mi znów mnóstwo satysfakcji, piękną wypłatę, to dodatkowo super premię , na jaką niektórzy pracują kilka lat, a to jedna z wielu w tym roku.

Dwa lata temu kazałam się puknąć w głowę mojemu mentorowi. Dziś mnie każą się pukać w głowę, gdy komuś mówię, że da się zarobić choćby 2 tysiące złotych, siedząc w domu, w piżamie, na Facebooku!!

Facebook Comments
/ Na Facebooku