My tam na górze siedzimy i pierdzimy w stołki

Siedzenie na scenie i opowiadanie o tym, jak „pierdzimy w stołki” – przepraszam, ale taki był temat, że my tam na górze nic nie robimy tylko w te stołki tak… było nie lada wyczynem.

Nie ma możliwości ani sensu nikogo do niczego przekonywać.

Komuś, kto zaczyna, trudno jest sobie wyobrazić dzień pracy kogoś, kto jest od samego początku, lub już na dalszym poziomie.

Jedyny sposób, żeby się o tym przekonać, to przejść tę samą drogę i znaleźć się na tym miejscu. Ale, żeby tego dokonać, trzeba wiedzieć jak.

Gdy pierwszy raz usłyszałam o UG, to spać w nocy nie mogłam. Przypuszczam, że moje ciśnienie musiało przekroczyć wszelkie normy.

Tak straszliwie chciałam znaleźć się między tymi ludźmi i dostać do ręki to narzędzie, które zmieni całe moje życie, że wytrzymać nie mogłam, kiedy tylko zacznę się tego uczyć i wdrażać w życie.

Dostałam tak niesamowitą rzecz do dyspozycji, która sprawiła, że mój świat nabrał kolorów. Wiedziałam, że to jest recepta i instrukcja obsługi mojego modelu życia.

Nawet nie wiem jakimi słowami to dziś opisać! Wciąż uważam, że strategia UG jest najlepsza na świecie, co zresztą widać.

Dostałam dodatkowo jeszcze coś, co nie ma ceny i żadne pieniądze tego nie załatwią. Pewne umiejętności, które bardzo pomagają mi w życiu codziennym. Wykształciłam zdolności, o których nie miałam całe życie pojęcia i poznałam ich moc.

Najprościej mówiąc, dostałam bardzo precyzyjne informacje, co mam zrobić, kiedy i jak żeby na moich oczach zaczęły dziać się rzeczy niesamowite.

Tak więc moi kochani, nie ma pierdzenia w stołki, to nie polityka. My tu nikomu nie pomagamy oprócz samych siebie, ale dajemy do ręki narzędzia i pokazujemy jak ich użyć, żeby każdy sam sobie pomógł.

Dobrego dnia 🙂

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2019 INWI.PL - Inwestuję w wiedzę | Wszelkie prawa zastrzeżone INWI.pl

Wyślij wiadomość

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?