Maszynka do robienia pieniędzy – wybierz najlepszą i zarabiaj!

Potrzebowałam wielu lat by zrozumieć o co chodzi we własnym biznesie i dlaczego w większości nie potrafimy sprawić, aby nasza działalność działała jak maszynka do robienia pieniędzy.
Potrzebowałam przeczytać tonę książek i wysłuchać potworną ilość godzin wykładów ludzi, którzy osiągnęli wszystko lub prawie wszystko.

Wyobraź sobie sklep z maszynkami do robienia pieniędzy. Na półkach stoją różne modele. Jedne większe, drugie mniejsze. Wszystkie mają tę samą funkcję ale różne opcje.
Jedne robią pięciodolarówki, inne wystukują banknoty o wartości 500 euro. Jedne robią to szybciej, inne wolniej. Jedne są kolorowe, można je dopasować do wnętrza, inne szare, spartańskie, ale za to najbardziej zaawansowane i wydajne.

Wędrujesz po tym sklepie i oglądasz te cacka z wielkim zainteresowaniem. Oprócz Ciebie w sklepie jest mnóstwo ludzi i tak jak Ty, zachwycają się tymi maszynkami i już w myślach planują, co kupią gdy przytaszczą taką jedną do domu.

W końcu spostrzegłeś tę jedną jedyną, wymarzoną, śliczną. Taką w sam raz dla Ciebie. Wybierasz tę, która robi pięćseteurówki. Podchodzisz do kasy i pytasz o cenę, napalony, przekonany na 100% że musisz ją mieć.
Słyszysz cenę i przewracasz się.

Czy panią pogięło?! To ustrojstwo kosztuje aż tyle?! Przecież coś takiego można samemu w domu wyklepać na kolanie i nie kosztowałoby tyle!

I tak właśnie wygląda „klepanie” maszynki do robienia pieniędzy w prawie większości domów.
Zero inwestycji w maszynkę, zero maszynki, zero kasy i zero wiedzy na temat jak zabrać się za robienie tej prawdziwej kasy.

Wszyscy w sklepie oglądają z wytrzeszczonymi oczami każdą maszynkę. Oczywiście największym zainteresowaniem cieszą się te najbardziej zaawansowane, no bo najwięcej produkują i w najkrótszym czasie, ale kosztują kilka tysiączków. Są też marniejsze za 40 złotych czy 300, ale to drobnica i nikt ich nie chce.

Tych za kilka tysiączków też nikt nie chce. To znaczy nikt nie chce za nie płacić, ale każdy chce mieć w domu taką, więc o co chodzi?

Ano o to, że każdy by chciał mieć wszystko za darmo i bez wysiłku, a najlepiej, żeby mógł leżeć w łóżku z piwem w jednej ręce i pilotem w drugiej, a maszynka i tak będzie trzaskać stówki czy pięćsetki w tempie dobrego marszu.

Każdy się wymądrza, że wystruga sobie za friko taką w domu i wychodzi oburzony ze sklepu, obrażony i wściekły na cały świat, że nie mógł sobie kupić zabawki. Tak samo jak Ty.

Wracasz do domu nabuzowany, bezwiednie sięgasz do lodówki po piwo, rzucasz się na kanapę, podnosisz pilota ze stolika, włączasz TV i…. zapominasz o wszystkich wizjach, które przewijały się przed Twoimi oczami w sklepie. Nie przychodzi Ci nawet do głowy myśl, że zrobiłeś z siebie idiotę twierdząc, że sam sobie wyklepiesz maszynkę.

Nadal masz dziurę w portfelu i będziesz ją miał. Twoje myślenie utkwiło w miejscu gdzie dobre chęci i pobożne życzenia co wieczór spotykają się przy grze w pokera i odzierają Cię z resztek nadziei.

Nie przyjdzie Ci do głowy, że musisz kupić maszynkę do robienia pieniędzy jeśli chcesz mieć pieniądze. Nie możesz tylko o niej myśleć i chcieć ją sobie wystrugać bo po pierwsze, zanim sam dojdziesz do tego jak zbudowana jest ta maszynka, minie pół życia – Twojego oczywiście i może się okazać, że nie będziesz miał już sił aby korzystać i cieszyć się z dobrodziejstwa wystruganej przez siebie maszynki, po drugie, zanim ona zacznie dobrze działać, minie kolejna połowa. To już jest czas aby się żegnać ze wszystkimi bo dół już wykopany…

Puknij się w głowie człowieku i zrozum: maszynka do robienia pieniędzy to gotowy system marketingowy, to płatna reklama, system rekomendacji, system szkoleń i automatyzacja działań. Maszynka do robienia pieniędzy to gotowy produkt, który poprowadzi Cię do wolności finansowej w każdego typu działalności biznesowej!

Mówi się: nie smarujesz, nie jedziesz. I to jest prawda.
Przespaceruj się alejkami internetowymi, obczytaj sobie różne programy partnerskie, firmy MLM, systemy reklamowe, wszystko, na czym można zarabiać i ZAINWESTUJ!

Zaoszczędzisz czas, zdrowie, a jeśli wybierzesz mądrze, nie będziesz nawet musiał nic robić, a pieniądze będą się stukały.

0 Comments
Previous Post
Next Post