Duplikacja jest najważniejsza w biznesie

Dopiero dziś mogę spokojnie usiąść po szaleństwie majowym, ponieważ kolejny raz był to niesamowity miesiąc. Sporo awansów, ale jeden szczególny…

Gdybym tak miała przeanalizować całą moją podróż od samego początku aż do dziś powiedziałabym tylko to że sprawdza się powiedzenie, że swój swojego zawsze znajdzie.

Mam w zespole ludzi, którzy duplikują mnie w stu procentach.

Czyli jednym słowem idą do przodu bo, mają cel, bo chcą lepszego życia, bo marzą o innym, lepszym świecie.

Ci, co liczyli na cud że się samo zrobi albo ja za nich coś zrobię w naturalny sposób odpadli, natomiast zostały ze mną silne osoby o pięknie ukształtowanym charakterze które dzisiaj inspirują innych ludzi do tego żeby za nimi iść.

Kiedy dzisiaj spotykam się z takimi osobami, które liczą na to, że w tydzień czasu zadzieje się cud i staną się milionerami i gdy tak się nie dzieje to mówią: Wiola, to nie działa. Ja się do tego nie nadaję. I po prostu ręce mi opadają.

Ostatniego maja „wisiałam” na telefonie, na WhatsAppie, na Messengerze i gdzie tylko się dało żeby dopiąć miesiąc jednej z moich dziewczyn, która w tym czasie leżała na szpitalnym łóżku, ledwo co urodziła, zmieniali jej kroplówki, ale była ze mną cały czas na linii, taka słaba i zmęczona. W dodatku wciąż pilnowała własnego zespołu, żeby każdy zamknął ten miesiąc z poczuciem szczęścia i satysfakcji.

Bo buduje przyszłość swoją, swojej rodziny i tej małej istotki, która dopiero co ujrzała nasz świat.

Trzecie dziecko. A mam w zespole matki z piątką dzieci, czwórką i piąte w drodze, z szóstką, pracujące jeszcze zawodowo i na gospodarce, na hektarach!

I jak mi przychodzi taka „niunia” która mówi, że ma dziecko, że ono samo się nie nakarmi, że samo się nie wykąpie to już wiem, że z tej mąki chleba nie będzie.

Jestem wdzięczna za to, z jakimi ludźmi się spotykam. Oni wiedzą czego chcą w życiu i od życia. Jestem wdzięczna za to, że nie muszę pracować ze wszystkimi i jestem wdzięczna za to, że sama nauczyłam się solidności, konsekwencji i prscowitości.

Gratuluję Ci Natalia tej malutkiej istotki i awansu na QNMD ????

 

 

Tags:
0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2019 INWI.PL - Inwestuję w wiedzę | Wszelkie prawa zastrzeżone INWI.pl

Wyślij wiadomość

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?