DEIR I – WYZWOLENIE

Wyzwolenie to tytuł pierwszego tomu cyklu Dimitrija Wereszczagina. Kolejnego rosyjskiego pisarza, który uchyla rąbka tajemnicy na temat możliwości, jakie posiadamy i nie tylko. Wereszczagin idzie dalej, nie tylko pokazuje nam te możliwości, ale i uczy nas, jak je wykorzystywać i wzmacniać, po to, aby poprawić znacznie jakość naszego życia we wszystkich jego sferach.

Otwierając tę książkę uzyskacie szansę na zmianę swego życia przez wyjście na nowy poziom ewolucji. Przyniesie ona zrozumienie prawdziwej przyczyny zdrowia i wszystkich chorób, ludzkiego postępowania i kolei losu. Uwolnicie się od wpływów wielkich energetycznych pasożytów manipulujących ludźmi i zmuszających ich do autodestrukcji.

Pamiętajcie, by nie krzywdzić istot na niższym poziomie rozwoju. Okażcie im współczucie i pomóżcie im. Bo dla was stanie się możliwym to, co dla innych jest nieosiągalne. Nie marnujcie swoich możliwości uganiając się za próżnościami tego świata. Przed wami stoją wielkie cele – odkrycie nowego świata, poszukiwanie w nim miejsca dla siebie.

Po Transerfingu Rzeczywistości Vadima Zelanda jest to jedyna właściwa pozycja, bowiem rozwija i tłumaczy zasadę transerfingu na jeszcze bardziej przystępny sposób, choć zanim poznałam DEIR, myślałam, że łatwiej się już nie da 🙂

Kupić książki można tutaj

Tags:
0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2019 INWI.PL - Inwestuję w wiedzę | Wszelkie prawa zastrzeżone INWI.pl

Wyślij wiadomość

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?