Czym według mnie jest sukces

Sukces to wykonywanie pewnych czynności solidnie, konsekwentnie, stabilnie. Zapominając, że wczoraj robiłeś to samo i dziś nie widzisz jeszcze efektów.

Czas jest pojęciem względnym i nie o niego chodzi w tym wszystkim, ale o moc, którą włożysz w wykonywanie tych czynności.
O moc swojego serca i duszy, o siłę skupienia, jaką w to zainwestujesz i pewność rezultatu.
Nie otrzymasz tego, czego pragniesz, ale to, czego oczekujesz. Wiara nie jest Ci potrzebna, ona zawsze ciągnie za sobą całe morze wątpliwości.

Potrzebujesz silnego przekonania o tym, że to się już dzieje i składa w całość i w najbardziej odpowiednim momencie ukaże się Twoim oczom materialny rezultat!

Jeśli czegoś potrzebujesz, najpierw to sobie wyobraź.

Przychodzą do mnie osoby i mówią, ja się do tego nie nadaję, to nie działa. A ja się pytam, wiesz ile razy próbował Edison, zanim wreszcie znalazł odpowiedni stop do drucika w żarówce???

11 tysięcy prób!

Zatem jeśli Ty zrobisz 11 tysięcy prób i przyjdziesz do mnie mówiąc, że coś nie działa, powiem Ci, że masz rację i sama rzucę wszystko, do czego doszłam. Ale jeśli robisz tych prób 5 i mówisz, że nie działa, zrezygnuj.

Zrezygnuj z życia, połóż się na kanapie, włącz telewizor i zapomnij o tym, że świat to niekończący się katalog obfitości, z którego każdy może czerpać i nikomu niczego nie zabraknie.

Ale to jest zawsze Twój wybór.

Przychodzą do mnie też inne osoby i mówią: Tobie jest łatwo, bo Ty jesteś wysoko i zarabiasz.
No pewnie, że zarabiam, ale zaczynałam dokładnie tak samo jak każdy! Moje pierwsze zarobki to było 1,97 euro, słownie: jeden euro i dziewięćdziesiąt siedem centów! Przez kilka miesięcy tak było!

Więc pytam się teraz, czy ja spadłam z księżyca już z ta pozycją, jaką mam i tymi zarobkami, czy tez zaczynałam od zera jak każdy z nas, z ogromnymi wątpliwościami i brakiem wiary w swoje możliwości?

Dziś mam setki osób w zespole, w którym cała masa ludzi zarabia grubo ponad średnią krajową. Ale to są osoby, które tak, jak ja postanowiły nie liczyć dni, w których nic się nie działo i oczekiwać tych, w których spadną na nich cuda.

To wciąż tylko Twój wybór. Leż na kanapie i mów, że życie jest do kitu, albo znajdź sposób na to, żeby coś zmienić w swoim życiu!!!

0 Comments
Previous Post
Next Post