Czym jest MLM

To przede wszystkim ciężka praca przynosząca efekty wprost proporcjonalne do włożonego wysiłku.

Dokładnie tak. Od Ciebie zależy co z tym MLM-em zrobisz, zależy to w mniejszym stopniu również od rodzaju MLM-u, w którym jesteś i od powodów, dla których wybrałeś taki sposób zarabiania pieniędzy.

Czy MLM jest piramidą? TAK! Jest piramidą, na którą musisz się wspiąć! Jeśli chodzi o system wynagradzania – piramidą absolutnie nie jest.
Praca we własnym sklepie czy innej firmie tradycyjnej nie da Ci nigdy takich możliwości, jakie oferuje MLM. i jest typowym przykładem piramidy finansowej w najczystszej formie bo nigdy nie uda Ci się przeskoczyć swojego szefa natomiast w MLM-ie Twój mentor zrobi wszystko co w jego mocy, abyś był w stanie go przeskoczyć!

Czy to jest trudne do przyjęcia? Niestety dla bardzo wielu osób.

Czyli decydowania o tym, ile tak na prawdę chcesz zarabiać, kiedy to chcesz osiągnąć i w jaki sposób.

Ci którzy uważają, że biznes MLM to ściema, piramida, łańcuszki świętego Antoniego i inne tego typu porównania to osoby, które nigdy nie odważyły się wyłamać z ram swojego środowiska i powtarzają tylko mantrę, że to z pewnością nieuczciwy proceder wyciągający pieniądze od ludzi lub spróbowały, ale nie zrozumiały zasad lub chciały przebudować ideę MLM według własnych nieprawdziwych wyobrażeń.

Porażka w MLM-ie to wynik braku pokory. Nie chodzi o to, że w marketingu sieciowym jest boss i wszyscy mają go słuchać, ale o to, że jeśli nie przełamiesz w sobie głupiego oporu by udowadniać wszystkim jaki to jesteś mądry i wszystko wiesz najlepiej, nigdy nie osiągniesz sukcesu w tym systemie.

Pokora w tym biznesie to najcenniejsza cecha każdego lidera, który na początku swej drogi potrafi słuchać i stosować się do wskazówek swojego mentora.

Network Marketing to nie jest codzienny obowiązek wstawania wcześnie rano, zastanawiania się kiedy nadejdzie kolejny weekend, by nie musieć wstawać i odpocząć, przedzierania się przez korki by dotrzeć do biura, do każdego innego miejsca pracy i wykonywanie przez co najmniej osiem godzin rutynowych czynności, które nie przynoszą satysfakcji a tylko pogłębiają Twoją niechęć do całego świata.

Network Marketing to chęć porannego wstawania, to planowanie dnia w najdrobniejszych szczegółach, to radość z nadchodzących spotkań, z których każde może przybliżyć Cię do sukcesu, to wolność decydowania o swoim czasie, to wolność wyboru ale i wielkie niebezpieczeństwo dla osób ze słabym charakterem bo łatwiej zarządzać innymi niż samym sobą.

I tu potrzeba ogromnej samodyscypliny, aby zwalczyć chęć posiedzenia w domu i powiedzenia sobie – później to zrobię, za chwilę, jutro…

Motywacja sama nie spada z nieba, motywację można w sobie wzbudzić w naturalny i bardzo prosty sposób. Wystarczy, że zaczniesz pracować. Działanie wzbudza motywację i jest to efekt długotrwały, natomiast jeśli motywacja została pobudzona w wyniku teorii, szkolenia czy jakiegokolwiek innego bodźca nie poparta Twoim osobistym zaangażowaniem i działaniem, jest to efekt bardzo krótkotrwały i trudny do regularnego podtrzymywania w dłuższym okresie czasu.

Osoba, która decyduje się podjąć wyzwanie i zarabiać w MLM, która wytrwała i odniosła jakikolwiek sukces mniejszy lub większy, która zrealizowała jakikolwiek cel, który sobie postawiła na początku, zasługuje na ogromny szacunek.

Nikt, kto nie pracuje w network marketingu nie ma najmniejszego pojęcia jak niesamowicie hartuje się nasz duch, jak bardzo buduje się nasza zdrowa psychika, jak rośniemy w siłę i przede wszystkim jak uczymy się szacunku do innych.

Nikt nie ma pojęcia jaki to ciężki kawałek chleba, dlatego ci, którzy osiągają sukces w MLM to osoby pełne życia, pełne radości, emanujące szczęściem i życzliwością. Te uczucia wypływają z ogromnej satysfakcji spełnionego życia, dobrze wykonywanej pracy pozbawionej rywalizacji i odbierania komuś czegoś dla własnych korzyści.
Bardzo niewiele osób nie związanych z biznesami MLM ma jakiekolwiek pojęcie o tym ile przykrości, ile złych dni, ile poniżeń przyjmują na swoje barki wszyscy ci, którzy zdecydowali się na zmianę życia.

MLM to najuczciwszy sposób zarabiania pieniędzy jaki istnieje na tym świecie bo daje takie same możliwości każdemu bez wyjątku. To najprostszy sposób na zarabianie pieniędzy i dlatego najbardziej poniżany i wzgardzony przez rzesze przeciwników.
Dlaczego? Powiem Wam dlaczego.

Czy znacie powiedzenie, że najprostsze rozwiązania są najlepsze? Z pewnością tak.
Jednak nie wszyscy o tym pamiętamy.

Łatwiej uwierzyć w to, że w kiosku za rogiem pracuje Marsjanin niż w to, że ziemia jest okrągła.

To są absurdy naszego świata. Nie wierzymy w to, że pracy jest pod dostatkiem, a raczej nie chcemy w to wierzyć. Za wszelką cenę utrzymujemy iluzoryczny obraz systemu państwowego, że rząd ma obowiązek zadbać o nas.

Rząd każdego kraju funkcjonuje dokładnie tak samo jak nasz mózg.

Jeśli przestaniesz się odżywiać, Twój mózg będzie kolejno wyłączał poszczególne funkcje Twojego ciała, aby nie zużywały drogocennej energii, której on potrzebuje.
Pozbawi Cię zdolności poruszania się, wykonywania najprostszych czynności fizjologicznych a na koniec zdolności logicznego rozumowania.
To centrum dowodzenia ma za zadanie przede wszystkim chronić siebie w chwilach zagrożenia a my jesteśmy jak te członki kolejno odcinane.

Nie stójmy i nie czekajmy więc aż centrum dowodzenia nas odetnie. Zanim pojawią się pierwsze symptomy „niedożywienia”, pakujemy w siebie witaminy, suplementy, co tylko możliwe, aby przetrwać, aby nasz mózg nie pozbawił nas szansy pokonania kryzysu i odzyskania sił.

W końcu wygrywamy i pokazujemy innym, jak się ratować. To nic innego jak duplikacja.
Uczmy się ratować siebie niezależnie od rządu, od polityki, od sytuacji ekonomicznej w danym kraju. To nas nie dotyczy aż tak bardzo jak mogłoby się wydawać.

Zauważ, że liderzy MLM nie otwierają swoich działalności w tak zwanych rajach podatkowych. Nie kluczą, nie oszukują fiskusa, nie ukrywają swoich dochodów. Nie muszą tego robić bo po zapłaceniu nawet bardzo wysokich podatków nadal są bogaci na tyle, na ile chcą.

Jeśli już decydujesz się na zarabianie pieniędzy w systemie MLM, pamiętaj, że bardzo często moment, w którym rezygnujesz, jest najważniejszym momentem w Twojej karierze. Bardzo prawdopodobne jest to, że jeśli jednak nie zrezygnujesz w najtrudniejszym momencie, zaczniesz odnosić sukcesy.

Tags:

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2019 INWI.PL - Inwestuję w wiedzę | Wszelkie prawa zastrzeżone INWI.pl

Wyślij wiadomość

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?