• Home
  • /Biznesowo
  • /Zarabianie w sieci jest jak najbardziej możliwe, ale…
Zarabianie w sieci jest jak najbardziej możliwe, ale…

Zarabianie w sieci jest jak najbardziej możliwe, ale…

Zarabianie w sieci jest jak najbardziej możliwe, ale…
Jeśli spotykasz kogoś, kto mówi Ci, że możesz zarobić w krótkim czasie bez zbędnego wysiłku grubą kasę, kopnij gościa w dupę. Tylko na tyle zasługuje taki jegomość.

Nie ma czegoś takiego jak szybki pieniądz. Jest dobry i duży pieniądz, ale nie szybki i nie łatwy!
I stąd właśnie wychodzi wiele nieporozumień, bo skoro ktoś Ci mówi, że wystarczy mieć komputer, internet, trochę wolnego czasu i chęci to już się wydaje, że wystarczy tylko klikać i już.
A guzik prawda!

Zarabianie w sieci jest jak najbardziej możliwe, ale… Pierwsza i najważniejsza rzecz w biznesie, to praca nad stworzeniem marki.

Niektórzy owszem, są bardziej przebojowi, inni mniej, ale dosłownie każdy mógłby odnieść sukces w tym sektorze, tyle, że nie każdy zrozumie, na czym to naprawdę polega.
Ciekawa jestem czy Ty to rozumiesz lub chcesz zrozumieć, jeśli jeszcze nie siedzisz w temacie, żeby załapać wszystko.
Szczerze mówiąc nawet ci, co siedzą głęboko w temacie, nie mają rezultatów bo…

Bo nie robią tego, czego się od nich wymaga.

Zaraz, zaraz! Praca na kompie w domu nie wymaga szefa! I owszem, nie wymaga, ale wymaga dyscypliny i prowadzenia za rękę przez co najmniej pierwsze trzy miesiące, żeby Ci pokazać wszystkie tricki, myki i zagwozdki oraz najważniejsze – strategie, techniki i źródła wiedzy oraz inspiracji.
Reszta zależy już tylko od Ciebie. Wiem, bo sprawdziłam to wszystko na sobie i cholernie ważne jest wykonywanie dokładnie wszystkich czynności, które zadaje Ci Twój lider. Nawet jeśli uważasz, że dana czynność przyprawia cie o palpitacje serca, albo oblewasz się zimnymi potami na samą myśl.

Uwierz mi, to wcale nie jest takie trudne, to my w naszych głowach tworzymy milion przeszkód i wymówek, komplikujemy i stwarzamy przeszkody nie do ominięcia.
Życie jest o wiele prostsze niż Ci się wydaje 🙂

Dodaj komentarz